2008 yılında aile şirketi olarak kurulan firmamızın temeli 40 yıllık tecrübeye dayanmaktadır. Amacımız Türkiye pazarına daima, konusunda lider markaları sunmak ve kalitenin sürekliliğini sağlamaktır. Harmanlı şirketi olarak başarımızı geliştirmek için kaliteli hizmeti en çağdaş teknik destek ağımızla genişlettik. Müşterilerimize değer yaratmak ve beklentilerinin sürekliliğini geliştirmek düsturumuzdur.

 Bizim için en önemli unsur Bilgi paylaşımı, Partnerlerimizle ve kullanıcımızla daima dialog halinde olmamızdır. Ürün yelpazemizin kaliteli, yenilikçi ve satışı kolay olması için iyi fiyat ve iyi hizmet dengesine dikkat etmekle beraber ürün satışında partnerimize aktif destek vermekteyiz.

Dünya da konusunda lider MARKALARIMIZ;

LOXEAL ENGINEERING ADHESIVES (Endüstriyel Yapıştırıcılar)
Q OİL SPREY (Pas sökücü, Yağlandırıcı ve Bakım spreyleri) markalarında Türkiye mümessilliği yapmaktayız.

Harmanlı Kimya’nın patentli markası HERO mühendislik ürünleri ( PU veMS-POLİMER, MASTİK, Granüllü el sabunu vs… )  Endüstri çapında kalite olarak uluslararası standartları aşan bu ürünleri ülkemiz sanayisine kazandırdığımız için mutlululuk içindeyiz.

Hedefimiz; birebir eğitim seminerleri ile DOĞRU YERE DOĞRU ÜRÜN kullandırarak müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Ülkemize her daim inovatif ve kaliteli ürünleri ile hizmet etmektir.

Kalite odaklı hizmet anlayışımız ile çalışanlarımızın ve müşterilerimizin taleplerini zamanında ve eksiksiz karşılamak, deneyim ve bilgi birikimimizi kullanarak üstün teknolojik hizmetler sunmak, tüm çalışanlarımızın katılımı ile sürekli iyileşmeye açık bir ortam yaratmak, müşterilerin memnuniyetini sürekli kılmaktır.

Kalite bir bütündür, bu bütün; bizim hizmet anlayışımız, ürünlerimiz ve profesyonel kadromuzdan oluşur.Türkiye’nin her noktasına hizmetimiz 7/24 yerinde destek veya telefon desteği ile uzman arkadaşlarımız tarafından çözüme kavuşturulur.